پکیج های آموزشی رشته تجربی

با دانش آموزان عزیزی که پکیج ها را ثبت نام می کنند تماس گرفته خواهد شد تا استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند. بنابراین انتخاب استاد با دانش آموز است و امکان جا به جایی تا جلسه دوم کلاس ها نیز وجود دارد.

کلاس آنلاین کنکور تجربی

موسسه فرهنگی آموزشی آنلاین آقای مشاور، اولین پلتفرم آموزش آنلاین کشور، از سال 96 تا کنون با بهره گیری از سیستم مشاوره محور با هوشمند سازی روند تحصیل مشاوران، با حضور استادان برجسته و مولفین کتب آموزشی، کلاس های آنلاین،آزمون های آنلاین و مشاوره و برنامه ریزی آنلاین و مجازی برگزار کرده است. 

ویژگی های کلاس آنلاین تجربی برای دانش آموزان سراسر کشور این است که آنها می توانند با صرف هزینه حداقلی بیشترین استفاده را از برترین اساتید ایران بکنند، و همزمان در کلاسی به وسعت کل کشور شرکت کرده و خود را با سایر دانش آموزان مقایسه کنند. دانش آموزان عزیز مجموعه فرهنگی آموزشی آقای مشاور همچنین می توانند از درسنامه ها و جزوات آموزشی به تفکیک پایه و درس و فصل استفاده کنند. و هر زمانی که بخواهند خود را با بانک سئوالات تستی و تشریحی آقای مشاور بیازمایند. و در اسرع زمان با بهره گیری از تراز های کلی و نمودار ها خود را با سایر دانش آموزان مقایسه کنند. 

دانش آموزان کنکوری می توانند علاوه بر شرکت در کلاس آنلاین کنکور تجربی از بهترین اساتید کنکور ایران از با تجربه ترین و خبره ترین مشاوران تحصیلی که قبلا این مسیر را به خوبی طی کرده و در کنکور خود رتبه برتر شده اند استفاده کنند سیستم مشاوره آنلاین آقای مشاور هیچ محدودیتی ندارد و دانش آموزان کنکوری همواره می توانند با مشاور خود در ارتباط باشند . برنامه ریزی آموشی در سیستم اتوماسیون آقای مشاور به گونه ای است که مشاوران ما حتی از ساعات دقیق مطالعه و تست زدن های دانش آموزان مطلع خواهند شد و دانش آموز هر ساعت از شبانه روز می تواند سئوالات و مشکلات خود را با مشاور خود در میان بگذارد. در ضمن پشتیبان های آموزشی آقای مشاور در طول هفته به صورت تلفنی از طریق سیستم چت آنلاین دانش آموزان را چک کرده و تکالیف مربوطه را تحویل می گیرند.

ما در کنار دانش آموزان عزیز تا رسیدن به اهداف تحصیلی شان هستیم

  • تضمین کیفیت آموزش

  • اساتید مجرب

  • سامانه هوشمند آموزشی

  • پشتیبانی تلفنی و آنلاین

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.